OŚWIADCZENIE i jednocześnie podziękowania. / Patki materiał dla Rak'n'Roll

                                                                                                    fot. MSJ
         
                            


Szanowni Państwo,

Minęło trochę czasu od naszego spotkania. 

Spotkania podczas którego udało nam się porozmawiać o Magdalenie Prokopowicz, zmarłej w czerwcu 2012r.
Jeszcze raz dziękuję przede wszystkim za zaufanie i współpracę. Podczas spotkania nagrywałam na dyktafon naszą rozmowę, która potem miała mi posłużyć do zapisywania wspomnień o zmarłej Magdalenie Prokopowicz. Materiał ten miał być przygotowany do książki, której byłam pomysłodawcą i inicjatorką, a która to miała być projektem charytatywnym - ponieważ taka była moja wola - dla fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie. Dla fundacji, którą założyła Magdalena Prokopowicz.

W związku z okolicznościami mojego rozstania się z fundacją, w której byłam wolontariuszką i koordynatorem projektów specjalnych, głównie realizowanych z mojego ramienia w Wielkiej Brytanii, a które nastąpiło w styczniu tego roku  - zdecydowałam odejść od projektu książki i NIE realizować go dalej. Jeśli Państwo pozwolą - nie chciałabym argumentować jakoś szczególnie swojej decyzji. To dość delikatna sprawa, a ja też raczej przez  życie kroczę z podniesioną głową i nie mam zwyczaju oglądać się za siebie. 


Materiał ( te wszystkie wspomnienia, radosne i te mniej radosne ) przechowam w swoim archiwum. Nie będą nigdzie wykorzystane i nigdzie nie zostaną opublikowane.  W żadnej formie.

Jeśli jednak uznam, że materiał warto zaprezentować  jakkolwiek  - pozwolę sobie na kontakt z Państwem i przede wszystkim decyzja w tej sprawie będzie należała do Państwa. 
List / oświadczenie w formie maila kieruję i przesyłam do: 

Jaga Hupało, Agnieszka Grochowska, Marysia Sadowska, Reni Jusis, Monika Jaruzelska, Ewa Wojciechowska, Bartek Topa, Olivier Janiak, Andrzej Świetlik, Dr Jerzy Giermek z Centrum Onkologii w Warszawie, jak również do wszystkich członków zarządu fundacji w latach 2012-2013, do podopiecznych fundacji, którzy wzięli udział w projekcie, do przyjaciół i członków rodziny Magdaleny Prokopowicz, z którymi współpracowałam przy realizacji tego przedsięwzięcia.


Pragnę również podziękować wszystkim tym, którzy ze mną rozmawiali telefonicznie, prowadzili korespondencję mailową, proponowali termin spotkania, jak również odmawiali udziału w projekcie.

Dorota Wellman, Agata Młynarska, Magda Mołek, Anna Dymna, Alina Mrowińska, Maciej Stuhr, Marek Kościkiewicz, Jacek Koman, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński.

Z wyrazami szacunku.
Patka Pastwińska

Wielka Brytania, Londyn 15 sierpnia 2014r.Fot
. ( MSJ ) Dr Jerzy Giermek w Centrum Onkologii w Warszawie /  grudzień 2012r. 

1 komentarz:

  1. Pani Patko chcę Pani podziękować za wszystko co Pani robi dla ludzi.
    Nie tylko tych chorych!

    Jest Pani wspaniałym człowiekiem.
    Pozdrawiam Anka

    OdpowiedzUsuń