środa, 5 lutego 2014

Kula energii dla Pani Ireny Szewińskiej
Dziś kula dla Pani Ireny Szewińskiej


Pani Irena jest ważnym członkiem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i jedną z najważniejszych osób w sporcie, nie tylko na arenie polskiej - ale też światowej. 
Właśnie z okazji Igrzysk Olimpijskch w Londynie w 2012r. miałam przyjemność uściskać dłoń Pani Ireny. Spotkałyśmy się w sali koncertowej Cadogan Hall, tuż po "Maratonie Chopinowskim", jednej z wielu kulturalnych imprez towarzyszących wtedy zmaganiom sportowym w ramach XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Pani Irena od lat zmaga się z nowotworem, jak donoszą media - jest po odbytej chemioterapii w Instytucie Onkologii w Warszawie.
Od lat wspiera organizacje dla chorych na nowotwory. Brała udział w maratonach, których celem jest szerzenie profilaktyki antyrakowej, zwłaszcza walki z rakiem piersi.
Pomimo choroby Pani Irena nie wylogowała się ze swojego aktywnego życia zawodowego - dziś bierze udział w zimowych igrzyskach w Soczi.

Pani Ireno, z wielkim szacunkiem posyłam ogromną kulę energii!


http://www.polskieradio.pl/177/3186/Artykul/1041015,Soczi-2014-XXII-Zimowe-Igrzyska-Olimpijskie-na-antenach-Polskiego-RadiaPani Irena Szewińska
Marta Brassart- Siemieńczyk / Fundacja Młodej Polonii
Patka Pastwińska
sierpień 2012r.


Pani Irena Szewińska
Marta Brassart- Siemieńczyk / Fundacja Młodej Polonii
Patka Pastwińska
sierpień 2012r.


Zdjęcia pochodzą z archiwum prywatnego Patki Pastwińskiej.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz